Warning: A non-numeric value encountered in /home/platne/serwer30136/public_html/hopp/wp-content/plugins/social-media-buttons-toolbar/inc/php/enqueue.php on line 31
HOPP

Ciąg dalszy nastąpił! Rozpoczynamy projekt Start Now+Po 2 latach wracamy do edukacji zdrowotnej młodzieży poprzez pozaformalne moduły! Wspólnie z naszymi partnerami z Norwegii będziemy rozwijać innowacyjne narzędzia do edukacji zdrowia publicznego. Nie startujemy jednak od zera. Naszą bazą są, już opracowane moduły lekcyjne, które stworzyliśmy w ramach poprzedniego projektu START NOW! w 2018 roku. Teraz zaplanowaliśmy szereg innowacji i udoskonaleń, modułów które może już znacie (jeżeli nie to zapraszamy do strony: www.startnow-learning.eu) Przede wszystkim:

– opracujemy wersje modułów w języku polskim i norweskim,

– jeszcze bardziej ułatwimy nawigację i korzystanie z lekcji przez edukatorów,

– przystosujemy moduły do formatu edukacji szkolnej,

– wdrożymy zaawanasowane rozwiązania IT (o których opowiemy wkrótce).

Jest coś jeszcze… Dzięki naszym norweskim partnerom, przygotujemy całościowy program promocji „child welfare education” i będziemy uczyć o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży w edukacji. Skandynawowie są w tym zakresie daleko przed nami, a my zamierzamy znacząco skrócić ten dystans i popracować nad psychicznym komfortem dzieciaków w szkole i poza nią. 

Śledźcie nasze kroki na naszym blogu! http://www.startnowplus.com/pl/start-3/