HOPP

Spotkanie kick-off Start Now+Nareszcie udało nam się spotkać! W ciągu 2 gorących dni pracowaliśmy bardzo intensywnie i bardzo konstruktywnie nad pierwszymi modułami edukacyjnymi.

Pomimo licznych trudności związanych z epidemią koronawirusa i zamknięciem granic, po pierwszych kilku miesiącach realizacji projektu, odbyło się w Katowicach pierwsze spotkanie partnerów projektu „StartNow+”. Po kilku spotkaniach online, w końcu mieliśmy okazję zobaczyć się w rzeczywistości, lepiej poznać oraz nawiązać znajomość. 

W spotkaniu wzięli udział koordynatorzy i liderzy projektu: Maxim Mukhamodeev i Hakan Ozalp z Norwegii (FURIM Institutt) oraz Martyna Jaros, Agnieszka Zawiślak i Piotr Jaros z Polski (HOPP). Przez kilkanaście produktywnych godzin, opracowaliśmy:

– schemat unowocześnionego modułu edukacyjnego StartNow!

– wspólne kanały promocji projektu i komunikacji

– plan działania na najbliższy rok

– zródła informacji na temat child welfare education, czyli zestawu praktyk umożliwiających bezpieczną i komfortową przestrzeń edukacyjną dzieci.

Już wkrótce poznacie listę 10 modułów wybranych w celu ich uaktualnienia i wzbogacenia o nowe treści oraz grafiki. Będzie ciekawie, nowocześnie i kolorowo!

#startnowplus#nonformaleducation#healtheducation#EOG#norwaygrants#Katowice#Poland

Tags: -