HOPP

Learn to grow, grow to LeadDrugi rok działań w ramach akredytacji za nami. Przed nami nowe wyzwania takie jak stworzenie sieci partnerstw organizacji zdrowotnych oraz rozwój edukacji ekologicznej w duchu nowych wyzwań. Nasze działania w ramach 3 roku akredytacji rozpoczęliśmy od szkolenia „Learn to grow, grow to Lead”, które odbyło się w dniach 6-12 listopada 2023, w Milówce.

W jego trakcie korzystaliśmy z metod oraz narzędzi wypracowanych przez HOPP we współpracy z innymi organizacjami takimi jak karty CHEER czy moduły lekcyjne StartNow i StartNow+. Wszystkie materiały dostępne są za darmo na naszej platformie edukacyjnej.

Wraz z organizacjami: Dagne z Łotwy, Oriel z Włoch, UCAM z Hiszpanii, Youth Center of Epirus z Grecji, Istanbul Youth Network z Turcji, Youth in one Association – FIATALOK z Węgier oraz ATIC z Rumunii mieliśmy okazję przeprowadzić serię warsztatów prowadzących do konceptu utworzenia sieci organizacji zdrowotnych, współpracujących ze sobą w celu promowania zdrowia i jego profilaktyki  pod nazwą „YOUthful Health”. Koncept ten zostanie w najbliższym czasie wprowadzony przez nas w życie, a jego rozwoju będziemy informować na naszym koncie na Instagramie oraz Facebooku.