HOPP

Zapraszamy na Dzień Otwarty NECWielkimi krokami zbliża się koniec projektu „Start now!”. Już za niespełna miesiąc odbędzie się główne wydarzenie rozpowszechniające jego rezultaty – Dzień Otwarty NEC. W ramach tego wydarzenia szykujemy dla Was 3 działania. Pierwszym z nich będzie konferencja organizowana w Opolskim Ratuszu.

Podczas konferencji zaprezentujemy: życie naszego projektu, rezultaty (w tym publikację projektu, platformę z modułami oraz kurs e-learningowy) oraz informacje dotyczące edukacji pozaformalnej. Oprócz wystąpienia prelegentów, zapraszamy na kawę przy stolikach eksperckich w formule World Cafe 🙂

Kolejne 2 o wiele mniej sformalizowane wydarzenia to warsztaty z wykorzystaniem modułowej metody edukacji zdrowotnej, które odbędą się jeszcze tego samego dnia, po konferencji. Szczegóły dotyczące warsztatów (czas i miejsce) pojawią się już niebawem!

Wszystkich mieszkańców Opola, beneficjentów projektu, przedstawicieli samorządu, szkół i innych zainteresowanych zapraszamy dnia 12 października do Opola na to jakże wielkie dla nas wydarzenie!