HOPP

5 spotkanie międzynarodowe w GrecjiW upalne lipcowe dni (19-21 lipca 2019) partnerzy projektu „React-Act-Prevent Sexual Violence Through Youth Work” spotkali się w Thessalonikach (Grecja) na 5 już spotkaniu partnerów.

Spotkanie zostało zorganizowane przez grecką organizację United Societies of Balkans. Partnerzy mieli okazję omówić moduły szkoleniowe, uruchomienie platformy e-learningowej, wyzwania, wybór ambasadorów młodzieży i nadchodzące wydarzenia. Organizację HOPP reprezentowali liderzy: Daryna Kuprianova oraz Łukasz Czarniecki z Opola.

Spotkanie było kluczowe ze względu na zakończenie prac związanych z metodą przeciwdziałania przemocy seksualnej poprzez edukację organizacji i instytucji pracujących z dziećmi i młodzieżą. Już wkrótce pojawi się kurs szkoleniowy na platformie e-learningowej Coursesites, na której zostaną zaprezentowane moduły edukacyjne. We wrześniu planujemy zrealizować cykl spotkań na szczeblu lokalnym „Round Table”, podczas którego spotkają się kluczowi działacze i pracownicy młodzieżowi.

Projekt ma zakończyć się w lutym 2020 roku ale do tego czasu wiele celów do osiągnięcia jeszcze przed nami!

liderzy projektu na spotkaniu w Grecji