HOPP

#Speak4NO ChallengePrzemoc seksualna to nie tylko losowe wiadomości w telewizji, ale prawdziwe zagrożenie życia na całym świecie. Przemoc seksualna nie rozpoznaje płci, koloru ani wieku i może się zdarzyć w dowolnym miejscu i czasie. Wyzwanie #Speak4NO ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie reagowania oraz zapobiegania przemocy seksualnej.

The Challenge

wyzwanie

Stwórz swoje własne oryginalne przesłanie przeciwko przemocy seksualnej i opublikuj je na swoim koncie społecznościowym. Następnie, rzuć wyzwanie 3 znajomym, oznaczając ich tagami w swoim poście, aby zrobili to samo i wysłali własne wiadomości. Przygotowując swoją wiadomość bądź kreatywny – niech Twoja wiadomość poruszy serca ludzi na całym świecie.

Jak opublikować swoją wiadomość:

Stwórz wiadomość: może być w języku angielskim lub w języku ojczystym, powinna być w formie obrazu, np. plakat, rysunek, tekst, zdjęcie, selfie. Bądź innowacyjny, kreatywny i oryginalny.

Opublikuj wiadomość na swoim koncie społecznościowym (na Facebooku, Instagramie i Twitterze) i otaguj stronę kampanii

– Facebook @ReactActPreventSV

– Instagram @ReactActPreventSV

– Twitter @ReactActPrevent

Uwzględnij hashtagi #ReactActPrevent #StopSexualViolence #Speak4No na końcu posta.

Oznacz 3 znajomych i rzuć im wyzwanie, aby wysłali własne wiadomości.

Czas trwania

Challenge potrwa od sierpnia do października 2018 r, w całej Europie. Możesz brać udział tyle razy, ile chcesz 🙂

Cele kampanii

przekazanie silnego sygnału przeciwko przemocy seksualnej, wykorzystującego kreatywność i innowacyjność

podjęcie silnej i ciągłej kampanii informacyjnej przeciwko przemocy seksualnej, przyciągającej zainteresowanie ludzi w całej Europie

zachęcenie młodzieży, trzeciego sektora z całej Europy i reszty świata, aby przyczynili się do zainicjowania silnego europejskiego ruchu prewencyjnego przeciwko przemocy seksualnej

Wspieranie współpracy, zaangażowania i wsparcia ze strony innych podmiotów społecznych, w tym władz publicznych i instytucji edukacyjnych.


Oficjalna strona projektu